2:2 – Tomasz Wiejacha, 40 min.
2:3 – Roman Miszczak, 40 min.
Rekord: £ukasz Groszak – Andrzej Szal, Piotr Szymura, Robert Dąbrowski, Wojciech £ysoń, Piotr Jaroszek, Piotr Bubec, Piotr Wieczorek, Bogusław Szczotka, Arkadiusz Mroczek, Mateusz Żemła.
Lemar: Tomasz Piecha – Piotr Pawełek, Maciej Zudin, Maciej Wajda, Robert Skoczylas, Tomasz Wiejacha, Grzegorz Figura, Roman Miszczak, Marek Homa.
BIELSKO-BIA£A 10 kwietnia 2006 r. W ostatniej kolejce rozgrywek I Ligi Bielskiej Halowej Piłki Nożnej spotkały się najlepsze drużyny bielskiego środowiska. Lemarowi do mistrzostwa potrzebny był remis. Rekord, aby otrzymać tytuł mistrzowski, musiał spotkanie wygrać. Do przedostatniej minuty meczu wszystko układało się po myśli rekordzistów, którzy oprócz zdobycia dwóch goli mieli jeszcze sporo niewykorzystanych sytuacji (m. in. rzutu karnego z 6 metrów nie wykorzystał Robert Dąbrowski). W zdobyciu bramki przez Lemar przeszkodził natomiast kilkakrotnie bardzo dobrze usposobiony bramkarz £ukasz Groszak. „Sygnał do odwrotu” dał gwizdkiem arbiter Krzysztof Koziarski na półtorej minuty przed końcem spotkania. Jego zdaniem Piotr Bubec w niegroźnej dla Rekordu sytuacji sfaulował przeciwnika. Ponieważ był to czwarty faul w drugiej połowie meczu, Lemar egzekwował rzut karny z linii 10 metrów. Maciej Wajda płaskim strzałem w róg bramki dał lemarowcom nadzieję na odrobienie strat. Grający dotąd dość konsekwentnie rekordziści pogubili się zupełnie i w ciągu kilkudziesięciu sekund stracili jeszcze dwa gole. Zwyciężyła drużyna bardziej doświadczona. Prym wiedli w niej byli rekordziści, na czele z niedawnym trenerem Rekordu Romanem Miszczakiem, którego strzał przypieczętował sukces Lemaru.
Rekord powtórzył scenariusz z meczu ekstraklasy futsalu z PA Nova w Gliwicach, kiedy to – prowadząc 4:1 – roztrwonił przewagę, straciwszy trzy gole w ciągu minuty.

dodał: Jan Picheta