aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Zebranie przedstawicieli Bielskiej Ligi Halowej


W środę 19.04.2006r. odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich trzech bielskich lig środowiskowych futsalu. W zebraniu udział wzięło 24 delegatów na ogólną liczbę 36 drużyn. Po krótkim omówieniu zakończonego sezonu i planowanych dalszych rozgrywkach Pucharu Ligi głos zabrał Prezes BTS REKORD Janusz Szymura .
- W ciągu ostatnich kilku lat trzykrotnie zwiększyła się liczba drużyn występujących w bielskiej lidze halowej , w tym samym okresie czasu liczba szkolonej młodzieży w klubie Rekord także znacząco wzrosła z 40 do 250 - powiedział Prezes . To rodzi olbrzymie problemy organizacyjne z dostępnością do hali sportowej . Dodatkowo relacje pomiędzy Towarzystwem będącym organizatorem rozgrywek , a częścią Zarządu BLH jak i niektórymi zawodnikami znacząco odbiegała od zasad dobrej współpracy . Następnie postawił wniosek o rezygnacji BTS REKORD z dalszego prowadzenia rozgrywek z równoczesną deklaracją pomocy w utworzeniu samodzielnego stowarzyszenia dla środowiska BLH.
Po dyskusji jaka zapanowała na sali przedstawiciele poszczególnych drużyn przegłosowali jednogłośnie wniosek za kontynuacją rozgrywek pod egidą REKORDU. Większością głosów przegłosowano również wniosek o anulowanie decyzji zarządu o udzieleniu walkowera dla drużyny I BLH REKORD i przywróceniu punktów tej drużynie.
Zebrani odłożyli decyzję o wyborze nowego Zarządu Bielskiej Ligi Halowej do kolejnego zebrania przed rozpoczęciem sezonu 2006/2007. Do tego czasu zostanie opracowany nowy regulamin rozgrywek .
Uroczyste zakończenie rozgrywek w sezonie 2005/2006 odbędzie się w piątek 05 maja o godzinie 19.00 tuż po finałowym spotkaniu Pucharu Ligi.


dodał: Tadeusz Pagieła
20-04-2006


 

dodaj własny komentarz

Wszystkie NewsyNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin