aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Dzień Piłkarza - REKORD 2006


Dnia 18 czerwca br. wzorem lat ubiegłych, odbył się festyn rodzinny „Dzień Piłkarza – REKORD 2006” będący zarazem końcowym akcentem sezonu 2005/06. Podsumowania sezonu dokonał Prezes Janusz Szymura, który w swym wystąpieniu dziękując trenerom, zawodnikom i ich rodzicom podkreślił fakt, iż wszystkie drużyny dziecięce i młodzieżowe odnotowały awans na wyższe pozycje w swoich grupach rozgrywkowych w stosunku do ubiegłego roku.
Później nastąpiła najprzyjemniejsza chwila imprezy czyli wręczenie wyróżnień. Drużyny naborowe, żaków oraz młodzików otrzymały klubowe koszulki, najlepsi zawodnicy drużyn trampkarzy i juniorów młodszych - nagrody indywidualne. Juniorzy starsi natomiast, którzy zakończyli już występy w grupach młodzieżowych otrzymali pamiątkowe statuetki.
Wśród zespołu seniorów Ligi Okręgowej wyróżniono Piotra Bubca, wybranego przez kolegów z drużyny najlepszym zawodnikiem sezonu oraz trenera Piotra Kusia , za zajęcie 5 miejsca w lidze ( najwyższego jak do tej pory ).
W drużynie futsalu wyróżniono , podobnie jak na dużym boisku Piotra Bubca oraz podziękowano za pracę duetowi : Mirosław Rypel - Andrzej Szymański. Na zakończenie oficjalnej części uroczystości Naczelnik WKFiS Urzędu Miasta Pan Ryszard Radwan pogratulował i podziękował Prezesowi Towarzystwa za działalność, wręczając okolicznościowy puchar. Następnie rozpoczęła się część sportowa, w której kulminacyjnym punktem był mecz piłkarski drużyn juniorów młodszych i starszych z ekipą rodziców, trenerów i działaczy. W regulaminowym czasie zwyciężyli juniorzy młodsi i starsi 3:2, natomiast w rzutach karnych lepsze okazało się starsze pokolenie.
Dzień Piłkarza zakończyła biesiada przy dobrej muzyce i grillu .


dodał: Dominik Matuszyk
21-06-2006

zobacz komentarze(6)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin