aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Szansa na sukces


Już w najbliższą niedzielę 28 maja o godz. 17.00 drużyna Rekordu rozegra na wyjeździe kolejny mecz mistrzowski w klasie okręgowej. Jej przeciwnikiem będzie sklasyfikowany na trzecim miejscu w tabeli zespół Sokoła Zabrzeg. Rywal jest teoretycznie dużo silniejszy, gdyż wyprzedza rekordzistów o trzy miejsca w tabeli i jeszcze niedawno zaliczał się do trójki kandydatów do awansu do IV ligi. Ostatnio jednak Sokół wyraźnie obniżył loty. Tydzień temu pod Równicą uległ 1:4 ustrońskiej Kuźni, z którą Rekord nieco wcześniej zremisował 2:2.
Tymczasem forma rekordzistów ma tendencję zwyżkową. Po pokonaniu Koszarawy II 4:0 można liczyć na kontynuowanie zwycięskiej passy, tym bardziej , iż był to piąty z rzędu mecz Rekordu, w którym zespół trenera Piotra Kusia nie przegrał .
Co prawda zabrzeżanie mają nadal groźny atak na czele ze znanym z występów w hali i na sztucznej trawie Rekordu (w zespołach ligi środowiskowej) Krzysztofem Koczurem, ale wydaje się, że blok defensywny nie stanowi już takiego monolitu jak obrona rekordzistów. Poza tym rozstrzelali się ostatnio napastnicy Piotr Bubec i Mateusz Żemła, co budzi uzasadnione nadzieje na końcowe mecze Rekordu na szczeblu ligi okręgowej. Po niedzielnym spotkaniu rekordziści stoczą kolejny pojedynek już w środę 31 maja. Podejmować będą wówczas na stadionie przy ul. Startowej ostatnią drużynę klasy okręgowej Sołę Kobiernice.


dodał: Jan Picheta
27-05-2006

zobacz komentarze(0)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin