aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Rekord Bielsko-Biała - Przełom Kaniów 4:0 (2:0)

Przełamany Przełom


1:0 – Mateusz Waliczek w 2 min.
2:0 – Mateusz Żemła w 20 min.
3:0 – Piotr Szymura w 79 min.
4:0 – Piotr Szymura w 89 min.
Rekord: Michał Goły – £ukasz Sarga, Piotr Wieczorek, Maciej Byrski, Tomasz Świderski, Mateusz Waliczek (od 46 min. £ukasz Mentel), Rafał Chudzik (od 70 min. Marek Klimont), Piotr Szymura, Artur Ulanowski (od 72 min. £ukasz Szewczyk), Mateusz Żemła (od 46 min. Krystian Szczotka), Piotr Bubec.
BIELSKO-BIA£A (15 czerwca 2006 r. g. 17.00).
Normą dla zawodników Rekordu są ostatnio minimum cztery gole w spotkaniach z zespołami broniącymi się przed spadkiem. Po zwycięstwach 4:0 nad Koszarawą II, 7:1 nad Sołą Kobiernice i 4:1 w Simoradzu, tym razem rekordziści zaaplikowali cztery gole kaniowianom.
Już w pierwszej akcji meczu Piotr Bubec wykorzystał szybkość Mateusza Waliczka, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i strzelił nieuchronnie z 10 m w „długi” róg bramki gości. Chwilę później pod bramkę Adama Stokowego przedarł się Tomasz Świderski, ale jego zamiary „odczytał” jeden z obrońców Przełomu. W 20 min. Piotr Bubec dostrzegł w okolicach „16” Mateusza Żemłę, który poczekał na obrońcę, aby go przedryblować, przerzucił piłkę na lewą nogę i uderzył piłkę pewnie w róg bramki z 10 m. Wkrótce potem obrońca gości zagrał piłkę ręką w polu karnym, lecz sędzia nie dopatrzył się przewinienia. W 31 min. popisową akcję przeprowadził Piotr Bubec. Zwiódł rywala i strzelił z 12 m zewnętrznym podbiciem w słupek. W 35 min. Tomasz Świderski podał prostopadle do Piotra Bubca, lecz napastnik gospodarzy wypuścił sobie piłkę zbyt daleko i stracił szansę na podwyższenie rezultatu. W 40 min. goście przeprowadzili najgroźniejszą akcję meczu. Jacek Pilarz strzelił głową z 8 metrów. Piłka minęła już Michała Gołego, ale wybił ją sprzed bramki jeden z zawodników Rekordu. W 53 min. po ładnej akcji Piotrów – Wieczorka i Szymury oraz Krystiana Szczotki do piłki dobiegł £ukasz Mentel, lecz strzelił z 15 m nad bramką. W 67 min. Tomasz Sitkowski strzelił głową po rzucie rożnym z 8 m. Na szczęście trafił w środek bramki i Michał Goły nie miał kłopotów z obroną. W 75 min. Tomasz Świderski strzelił zaskakująco z 10 m, ale ponad poprzeczką. Na kolejnego gola czekaliśmy do 79 min. Krystian Szczotka podał z prawej strony do Piotra Szymury, który precyzyjnym strzałem z 15 m znalazł drogę do siatki. Wynik ustalił na minutę przed końcem Piotr Szymura. Po wywalczeniu piłki w okolicach „16” przez Krystiana Szczotkę i zagraniu £ukasza Mentla kapitan gospodarzy znalazł lukę... między nogami bramkarza gości Tomasza Góry i strzałem z 10 m zdobył ostatniego gola w pojedynku. Porażka gości oznacza, iż w przyszłym sezonie nie zagrają już w klasie okręgowej.
Rekordzistów czeka jeszcze jedno spotkanie – o godzinie 13,oo w najbliższą niedzielę zagrają w Porąbce z tamtejszą Zaporą. Jeśli wygrają, uplasują się na piątej pozycji w tabeli. Jeśli nie – pozostaną na siódmym miejscu.


dodał: Jan Picheta
15-06-2006

zobacz komentarze(8)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin