aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Odbyło się walne zebranie członków klubu

BTS obraduje


W dniu 21 czerwca br. miało miejsce doroczne zebranie sprawozdawcze członków Beskidzkiego Towarzystwa Sportowego REKORD.
W zebraniu udział wzięło 19 członków Towarzystwa. Zebranie poprowadził Paweł Pajor. Sprawozdanie merytoryczne z działalności sportowej klubu w sezonie 2005/2006 przedstawił wiceprezes Lech Szymonowicz. Bilans oraz rachunek zysku i strat omówił Prezes Towarzystwa Janusz Szymura.
Następnie stosowną uchwałą przjęto sprawozdanie i udzielono absolutorium Zarządowi za ubiegły rok.
W dyskusji padł wniosek wiceprezesa d/s organizacyjnych Tadeusza Pagieły o zgodę dla Zarządu na wykreślenie z listy członków tych, którzy od dwóch lat nie opłacają składek i nie uczestniczą w pracy Towarzystwa. Wniosek przyjęto jednogłośnie.
W dyskusji padały zapytania o planowane prace inwestycyjne w ośrodku, o kształt drużyny futsalu i o obsadę trenerską w nowym sezonie.
Poinformowano zebranych , iż główne prace inwestycyjne związane są z kompleksową modernizacją hali sportowej . Zostanie wymieniona nawirzchnia na panele parkietowe usytuowane na tzw "ślepej podłodze" , wymienione zostanie oświetlenie, centralne ogrzewanie , powstaną nowe trybuny dla ok. 270 widzów oraz mała sala gimnastyczna .
Zespół halowy w nadchodzącym sezonie oparty będzie o zawodników z naszego terenu . Z podstawowego składu przesądzone jest odejście Piotra Szymury do PA Nowej Gliwice oraz pozostanie w klubie Piotra Bubca , którym zainteresowany był zespół Inpulsu Siemianowice
Zespół w II lidze futsalu poprowadzi Dariusz Kubica, drużynę w lidze okręgowej Piotr Kuś , juniorów starszych oraz drużynę na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu Marcin Biskup, drużynę juniorów młodszych Marcin Niedziółka , tramkarzy rocznik93 Wojciech Błasiak, zespół młodzików Jan Picheta . Nie jest na razie określona kategoria wiekowa którą poprowadzi w nadchodzącym sezonie trener Kazimierz Pszczółka .
Wyjaśnień wymagało również zapytanie o przyczynę malejących dotacji z budżetu miasta na szkolenie dzieci i młodzieży. Odpowiedzi na to pytanie udzielili Paweł Pajor i Janusz Szymura.


dodał: Janusz Szymura
22-06-2006

zobacz komentarze(2)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin