Pogoń04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 6:2 (1:0) FUTSAL

Bramki dla Rekordu :
Andrzej Szal
Robert Dąbrowski
Rekord: £ukasz Groszak - Wojciech £ysoń, Piotr Jaroszek, Piotr Bubec, Arkadiusz Mroczek, Andrzej Szal, Piotr Szymura, Robert Dąbrowski, Piotr Wieczorek, Bogusław Szczotka, Mateusz Żemła
Pierwszą bramkę zespół szczeciński zdobył z "krótkiego rzutu karnego" , po kontrowersyjnym faulu na zawodniku Pogoni. Pierwsza połowa nie dostarczyła zbyt wielu emocji . Nasi zawodnicy mając na koncie 5 przewinień , myśleli głównie o dotrwaniu do przerwy z jak najmniejszymi stratami .
Druga połowa , to szybko zdobyte 2 bramki przez gospodarzy . Gdy wydawało się iż w tym meczu losy spotkania są już przesądzone , do energiczych ataków ruszyli rekordziści . Po strzałach Andrzeja Szala oraz Roberta Dąrowskiego, który wykończył dynamiczną akcję Piotra Szymury Rekord doprowadził do stanu 3:2 .
To jeszcze bardziej podgrzało atmosferę wsród licznie zgromadzonej widowni . Niestety dla Rekordu prosty błąd jednego z obrońców doprowadził do zmiany wyniku na 4:2 dla Pogoni .
Nie mając nic do stracenia , Rekord starał się odrobić straty grając z wycofanym bramkarzem . W tym okresie gry nasi zawodnicy nie wykorzystali zarówno rzutu karnego z 6 metrów (Piotr Bubec) , jak i 10 m (Andrzej Szal) .
Co się nie udało naszym zawodnikom , udało się rywalom , którzy na swoje konto dopisali jescze dwie bramki udanie rewanżując się Rekordowi za porażkę w Bielsku także w stosunku 6:2
Na wyróżnienie w bielskim zespole zasłużył bramkarz £ukasz Groszak , który wielokrotnie udanie interweniował .
Tekst sporządzono na podstawie relacji kierownika drużyny Andrzeja Szymańskiego .
Tym samym nawet zwycięstwo w ostanim mecz sezonu jaki Rekord rozegra w najbliższy piątek o godz.18.00 w Siemianowicach przeciwko Inpulsowi nie uchroni bielszczan przed degradacją do II ligi .