aktualności
o klubie
futsal
liga okręgowa
drużyny młodzieżowe
ośrodek szkoleniowy
sponsoring
BLF
linki

 
 

Zaskakująco szybki termin

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu już we wrześniu


Jak poinformowano na stronie internetowej Komisji Futsalu PZPN
"VI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu zostaną rozegrane w dniach 9 i 10 września 2006 r. w Białymstoku.W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy urodzeni 1986 r. i młodsi.
Mając na uwadze popularyzację i rozwój futsalu Komisja PZPN na posiedzeniu w dniu 27.05.06r. zmieniła pkt 4 Regulaminu Rozgrywek umożliwiając start nie tylko zawodnikom Polskiej Ligi Halowej, ale także klubom środowiskowym zarejestrowanym w PZPN.
Organizatorzy przewidzieli start max 24 drużyn decyduje kolejność zgłoszeń, które należy kierować do Sekcji Gier Komisji Futsalu PZPN tel. 032 2036167 do dnia 10 sierpnia 2006r."
Do tej pory MMP w futsalu rozegrano pięciokrotnie . Dwie pierwsze edycje miały miejsce na obiektach Rekordu , trzy następne odbyły się w Nowej Rudzie . Za każdym razem w terminie grudniowym , po zakończeniu rozgrywek ligowych pierwszej rundy .
Oczywiście jak co roku Rekord wystawi drużynę w mistrzostwach , aczkolwiek w przygotowaniach na pewno przeszkodzi planowany na cały okres wakacji kapitalny remont hali sportowej .
Dla przypomnienia w ostatnio rozegranych MMP Rekord wyszedł z grupy eliminacyjnej i odpadł w ćwierćfinale , natomiast w 2003 roku odnotował jak do tej pory największy sukces zdobywając III miejsce w turnieju .


dodał: J.Sz
8-06-2006

zobacz komentarze(3)
dodaj własny komentarz


powrotNajblizsze mecze:


Futsal

koniec sezonu


Liga okręgowa

koniec sezonu


mailto: admin