( strzelcy bramek : Szlagor, Dobranowski, Szczotka, Czauderna i Hola ) (dzięki Domino)
Cukrownik Chybie - Rekord Bielsko-B 0:11
( strzelcy bramek : Kocur 5 ,Kopeć 2, Michalec 2, £odziana, Kozak 1) (dzięki Rekordziście89)
Orzeł Kozy - Rekord Bielsko-B - 1:3
( strzelcy bramek : Stajerski, Zieliński, Gawłowsi) ( dzięki Rekordziście91... )
Młodzicy
Cukrownik Chybie - Rekord Bielsko-B 0:10
( strzelcy bramek : Stawicki, Jakubiec, Chorosz, Biel, Jastrzębski 2, Marek, Grabski, Bojdys, jedna bramka samobójcza) (dzięki tomek 93)

dodał: admin
30-04-2006

Bramki dla rekordu 93 w meczu z Cukrownikiem Chybie zdobyli: Damian Stawicki,Tomasz Jakubiec,Damian Chorosz,£ukasz Biel,Szymon Jastrzębski2,Michał Marek,Kuba Grabski,Michał Bojdys oraz padła jedna bramka samobójcza

dodano: 2-05-2006   14:24:00

Już dziś szlegier całej ligi! Mecz Rekord- BKS. Nie ma innej opcji jak wygrana BKS. Ponoć Koszarawe zlali tak, że 3:0 do przerwy a jak druga połowa się załczeła to w 5 minut strzelili 2 jeszcze i piłkarze z Żywca zeszli. Jak bedzie dzisiaj...?

dodał: Stalowiec
dodano: 2-05-2006   9:22:33

Bramki dla junirów młodszych strzelali:KOCUR 5 bramek,KOPEć 2 bramki,MICHALEC 2 bramki,łODZIANA 1 bramka,KOZAK 1 bramka.

dodał: rekordzista89
dodano: 1-05-2006   15:53:08

a dla nie trampkarzy strzelali: Szlagor, Dobranowski, Szczotka, Czauderna i Hola.

dodano: 1-05-2006   15:28:01

Bramki dla rekordu w meczu Trampkarzy Orzeł Kozy - Rekord strzelili Stajerski Zieliński Gawłowski

dodał: Rekordzista1991
dodano: 1-05-2006   10:37:07

Beskid Skoczów - LKS Jeleśnia 7:0

dodano: 30-04-2006   15:02:12

Piast Cieszyn - MOSiR Walcownia 3:1 juniorzy starsi

dodano: 30-04-2006   14:52:25

BKS-Koszarawa 5 - 0 Mieszko-Walcownia 3 - 1 Skoczów-Jeleśnia 7 - 0 juniorzy starsi

dodano: 30-04-2006   14:43:08